Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Web AtölyesiSpam nedir?

Her e-posta kullanıcısının sık karşılaştığı karmaşık durumlar ortaya çıkaran ?spam? istenmeyen postalar anlamına gelir. Talep etmediğiniz bir e-postanın sizin..


Her e-posta kullanıcısının sık karşılaştığı karmaşık durumlar ortaya çıkaran “spam” istenmeyen postalar anlamına gelir. Talep etmediğiniz bir e-postanın sizin adresinize üstelik çok sayıda gelmesi de bu postaların “spam” olması konusunda önemli bir unsur. Reklam amaçlı istenmeyen ve tekrarlayan e-postalar da bu grupta yer alır.

İşimiz ya da kişisel iletişim olanaklarımız için önem taşıyan elektronik posta trafiğini olumsuz etkileyebilen bu gereksiz postalar nasıl ortaya çıkıyor? Bir de sebep oldukları yanlış anlaşılmalar ve sistemler tarafından spam sanılan olağan postalar var ki durum iyice karmaşık bir hal alıyor.

Kullanıcıyı kandırmak, aldatmak, reklamını usulsüzce ulaştırmak için hepimizi bunaltan spamlar sistemler tarafından ayıklanarak çoğunlukla biz görmeden imha ediliyor. Peki ya yanlışlıkla bu kategorinin arasına karışanlar? İşte o zaman sizin de bekleyip durduğunuz o önemli posta, şifre değiştirme linki arada kaynayıp gitmiş olabilir. Kötü haber…

Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu

+90 (532) 200 9852

WhatsApp Destek Hattı