Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Web Atölyesi


Estetik Klinik Web Tasarım

İstanbul Web Atölyesi Kağıthane Estetik Klinik Web Tasarım
Web Atölyesi olarak Kağıthane bölgesine , alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhtiyacınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar bulundukları ortamdan internet vasıtasıyla sağlık konusuyla ilgili merak ettikleri bilgilere ulaşabilmekte sağlık uzmanlarının yorum ve önerilerini takip edebilmektedir.

İstanbul Estetik Klinik olarak faaliyet göstermekte olan müşterilerimiz, İstanbul Estetik Klinik, İstanbul Estetik Cerrahi, İstanbul Medikal Kamuflaj belirledikleri anahtar kelimelerde google da bulunmakta ve hedef kitlelerine ulaşabilmektedir.

Online randevu sistemleri ile doktor ve hastalar zahmetsizce görüşebilir, özel klinik ve hastaneler, resim galerileri, video galerileri veya 360 çekimler ile hastaların hangi ortamda hizmet alacaklarını gösterebilirler.

Özellikle sağlık hizmeti verirken hastayı bilinçlendirmek adına hazırlanmış detaylı blog yazıları, sektörel haberler, duyurular, sağlık hizmeti veren doktor, hemşire, hasta bakıcı hatta temizlik görevlilerine varıncaya kadar hizmet alanı bilgilendirmek hem sizi daha kurumsal gösterecek hemde güvenle hizmet alacağını hastaya hissettirecektir.

İstanbul Web Tasarım ve Yazılım Atölyesi olarak hazırlamış olduğumuz benzersiz, Türkçe ve basit kullanıma sahip web kontrol ile tüm bu içerikleri güncellemek facebook veya twitter'da paylaşım yapmak kadar kolay.

En Uygun Estetik Klinik Web sitesi tasarımı için bize Ulaşın
İstanbul Web Atölyesi - 0850 532 7008

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (850) 532 7008
Satış: +90 (212) 709 9788
Destek: +90 (545) 561 9207
Jooble:Türkiye iş ilanları

Bize Yazın

Ar-Ge

Yakuplu mah; Hürriyet Blv. Geçit Sk. Vera Plaza No:17/6 Kat:4 34524 Beylikdüzü / İstanbul