Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Web Atölyesi


Hizmet Sektörü

İstanbul

Türkiye'de çoğu firma hizmet sektörü altında kuruludur. Firmalar rekabetle burun buruna olmakla birlikte farklılık arayış içerisindedirler.Farklılıklarını gerçek hayattaki hizmetlerinden çok sanal ortamda yaptıkları hizmetleri 3D bir şekilde aktabilme özellikleriyle potansiyel müşteri 'nin ilgi odağı haline gelmektedir. Potansiyel müşteri ilgi çekici hizmetleri göz önünde bulundurarak hareket eder ve daima en iyisini seçmek ister. Firmanızın alanında en iyisi olması için gerçek ortamda sunulan hizmetin sanaldan da aynı ortamı aratmayacak şekilde ön görülmesi gerekir.İlgi çekici bir web sitesine sahip olmanız sizi farklı kılmanıza yarar sağlar. Firmanızın önceliğini potansiyel müşterileriniz belirler. İstanbul Hizmet sektörü geniş çaplı olduğundan her firma kendine özgü bir hizmet sunup kendine özgü web sitesinde yaptıkları hizmetleri sunmak isterler. Sundukları hizmetleri ilgi odakla sonuçlandırmak için web sitesini seçerler.

Web Sitesi Hizmet sektöründeki firmaların bulundukları duruşlarına bağdaşlaştırılmasıyla alakalıdır.Firmalar renkli bir görünüme sahipken bazı firmalar ise daha ciddi ve kurumsal bir görünüme sahiptirler.Bu yüzden web sitesi oluştururken renk ve tonlamalara dikkat edilmesi gerekmektedir.Firmalar arasında değişen bir özellik bakımında olduğundan dolayı seçilen renkler firmanızın genellikle logosuyla alakalı olarak bulunmaktadır. Logoda'ki renklere göre tasarım işlenmektedir ve müşterilerin göze güzel gözücek şekilde tasarlanmasına olanak sağlamaktadır.

Bu tasarımlar sonucunda müşteri talepleri doğrultusunda kar elde etmenize ve mekanınızı olağan şeklinden daha iyi sunmasına öncülük etmektedir.Web Sitesi'nin önemi çoğu firmalar için anlatılmaz tariftedir.Bu nedenle Web Atölyesi aracılığı ile uygun tasarımlar ve ödenilebilir bütçeyle firmanıza sunmaktayız.

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (850) 532 7008
Satış: +90 (212) 709 9788
Destek: +90 (545) 561 9207

Bize Yazın

Ar-Ge

Yakuplu mah; Hürriyet Blv. Geçit Sk. Vera Plaza No:17/6 Kat:4 34524 Beylikdüzü / İstanbul