Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Web AtölyesiSektörler

Sağlık Sektörü

İstanbul Sağlık Sektörü için Web sitesi tasarım neden gerekli, ne kadar bütçe ayrılmalı, Web sitesinde nelere dikkat edilmeli?


İstanbul

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar bulundukları ortamdan internet vasıtasıyla sağlık konusuyla ilgili merak ettikleri bilgilere ulaşabilmekte sağlık uzmanlarının yorum ve önerilerini takip edebilmektedir.

İstanbul Sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterilerimiz, İstanbul Doktorları, İstanbul Hastaneleri, İstanbul Özel klinikleri belirledikleri anahtar kelimelerde google da bulunmakta ve hedef kitlelerine ulaşabilmektedir.

Online randevu sistemleri ile doktor ve hastalar zahmetsizce görüşebilir, özel klinik ve hastaneler, resim galerileri, video galerileri veya 360 çekimler ile hastaların hangi ortamda hizmet alacaklarını gösterebilirler.

Özellikle sağlık hizmeti verirken hastayı bilinçlendirmek adına hazırlanmış detaylı blog yazıları, sektörel haberler, duyurular, sağlık hizmeti veren doktor, hemşire, hasta bakıcı hatta temizlik görevlilerine varıncaya kadar hizmet alanı bilgilendirmek hem sizi daha kurumsal gösterecek hemde güvenle hizmet alacağını hastaya hissettirecektir.

İstanbul Web Tasarım ve Yazılım Atölyesi olarak hazırlamış olduğumuz benzersiz, Türkçe ve basit kullanıma sahip web kontrol ile tüm bu içerikleri güncellemek facebook veya twitter'da paylaşım yapmak kadar kolay.

En Uygun Hastane, Doktor, Özel klinik Web sitesi Tasarımı için bize Ulaşın
İstanbul Web Atölyesi - 0850 532 7008

Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu

+90 (532) 200 9852

WhatsApp Destek Hattı