V3 Bilişim A.Ş


Emlak Web Sitesi

Bir dönem emlak danışmanlığı diye bir meslek yoktu, sokak sokak gezilir, camlardaki ilan bakılırdı.

Günümüzde işler elbette daha farklı işlemekte, bilgisayardan hatta cep telefonlarından konum, fiyat, özellik filtreleyerek dakikalar içerisinde onlarca ilana ulaşmak mümkün.

Peki birçok ilan sitesi varken neden kendi web siteniz olmalı, daha önemlisi nasıl bir web sayfası size hitap edebilir.

Bir emlak danışmanlığı sitesi;
* Tasarımı ile güven vermeli,
* Uygun renkler ve yerleşim ile giren ziyaretçiye en uygun ilanları göstermeli ve detayları ile göz doldurmalı,
* Emlak danışmanı tarafından sürekli güncellenebilecek alt yapıya sahip olmalı
* Özellikle seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması ,url rewrite, description, keyword alanları her kayıt için farklı girilebilmelidir

İstanbul Emlakçıları için özel olarak hazırlamış olduğumuz profesyonel emlak sitesi ile zaten satışını yapmış olduğunuz tüm emlak ilanlarınızı online olarak yayınlayabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Web siteniz üzerinde emlak ilanlarınıza ait görsel, fiyat ve ilan özelliklerini Türkçe yönetim paneli aracılığı ile dakikalar içerisinde ekleyebilirsiniz. Siz zamandan tasaruf ederken müşterileriniz de aradıkları ilan detaylarına rahatlıkla ulaşabilirler.

Satışını yapmış olduğumuz emlak sitesinin alt yapısı Google ve diğer tüm arama motorlarına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır. Aşağıda satışını yapmış olduğumuz emlak web sitesi ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Türkçe Yönetim Paneli ile Tüm Emlak İlanlarınızı Dakikalar içerisinde Ekleyin.
Müşterilermiz için hazırlamış olduğumuz Türkçe yönetim paneli aracılığı ile tüm emlak ilanlarınızı çok hızlı bir biçimde ekleyebilir, düzenleyebilir, satışını yaptıktan sonra kaldırabilirsiniz. Dilerseniz daha sonra tekrar yayınlamak üzere geçici olarak yayından kaldırabilirsiniz.

İstanbul Emlakçı Siteleri için Hosting'in Hızı Önemlidir.
İstanbul Emlak firmalarının yaşamış olduğun en büyük problemlerin biri yavaş çalışan bir web sitesi'dir. Web sitelerine eklenen her ilanda müşterilerin ilanları daha detaylı inceleyebilmesi için onlarca resim eklenir. Bu resimlerinde kaliteleri yüksek tuttukça web sitesi yavaşlamaktadır, ama crm plus ile bu tür sorun yaşamazsınız resimleri yüklerken sistem otomatik boyutlandırır ve sadece büyük bpyut gereken yerde büyük resimlerinizi gösterir.

İstanbul Emlak Sitesi Tasarımı
Yazılımsal olarak oldukça başarılı sonuçlar elde etmiş olduğumuz emlak sitesi tasarımımız görsel olarakta rakip emlak web siteleri'ne göre oldukça başarılıdır, mutlaka bize danışın.

En uygun fiyata ve en verimli İstanbul Emlak Web sitesi için bize ulaşın;
İstanbul Web Atölyesi - 0850 532 7008

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (212) 982 7105
Satış: +90 (850) 532 7008
Destek: +90 (545) 561 9207
Jooble:Türkiye iş ilanları

Bize Yazın

V3 Bilişim Anonim Şirketi

Mall Of İstanbul The Office Kat:17 No:136 Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: 922118748000001