GüncellendiSektörler

Eticaret Sitesi

İstanbul Bir eticaret yazılımından ne bekliyorsanız, ne kadar bütçe ayrılmalı, eticaret sitesinde nelere dikkat edilmeli?


İstanbul E-Ticaret projeleri İstanbul Web Atölyesi için butik hizmetler kapsamında değerlendirilir. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir.

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

İstanbul E-Ticaret yazılımlarında firmamız bazı iş birliktelikleri de yapmaktadır. Bu iş birliklerinin yapıldığı firmalar da yıllardır İstanbul Web Atölyesi ile birlikte onlarca projeye imza atmışlardır.

Kredi Kartı, Havale veya Payu Ödeme Modülü
Taksilendirme Modülü
Sevkiyat Modülü
Fonksiyonel Sepet Modülü
Üyelik Modülü
Akıllı Eticaret Alt Yapısı ile size kazanç firmanıza müşteri getirecektir.
Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Küçükçekmece Sarıyer Silivri Sultangazi Şişli Zeytinburnu Adalar Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli Şile Tuzla Ümraniye Üsküdar Etiler Nişantaşı