Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Web Atölyesi

Web Yazılımı

Web Atölyesi olarak İstanbul bölgesine ,alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhtiyacınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Kullanıcıların gözle görülür bir şekilde fark edemediği ancak arka planda ilgili sistemin beyni konumundaki alan, web yazılımdır. Bu nedenle web yazılımın tanımını yaparken web üzerinde yer alan ve belirli bir amaca hizmet eden yazılımsal bütün içeriklere ‘web yazılım’ başlığı altında toplayabiliriz.

Web yazılımın içerisine; özel yazılımlı Web Sitesi de girer firmanıza özel oluşturulan CRM yazılımları da girer.

Web Yazılım Projeleri 

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Yazılımı

İş akışlarını en verimli şekilde yöneterek iş geliştirmeyi sağlayan kapsamlı yazılımlardır.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) Sistemi

Günlük iş operasyonlarınızı, yüksek seviyede yöneterek raporlama yapmak için kurgulanmış yazılımlardır.

Web Site Yönetim Paneli

Web site yazılı ve görsel içerik yönetimi de dahil olmak üzere minimum çaba ile web site yönetiminin sağlandığı panel yazılımlarıdır.

Mikro E-Ticaret

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için yüksek güvenlikli altyapıya sahip bir şekilde düşük bütçelerle daha fazla müşteriye erişme imkanını sağlayan basit ve sade E-ticaret yazılımlarıdır.

İlan ve Portal Siteleri

İlgili arama sonucu sitenizde yer alan ilanlar aracılığıyla etkileşimi sağladığınız ‘İlan Siteleri’ ve aynı anda birden fazla kategori içeriğini kullanıcılara sunmanızı sağlayan ‘Portal Siteleri’ yazılımlarıdır.

Ajans Programı Yazılımı

Casting, organizasyon ve yapım firmaları için ideal web site üyesini bulmanızı sağlayan yazılımlardır.

SMS Sistemi

Düşük bütçe ile daha geniş kullanıcı kitlesine erişmenizi sağlayan toplu SMS gönderiminin sağlandığı yazılımlardır.

Özel Web Site Yazılımları

Sizin ihtiyacınız olan yazılım dili ile kodlanan ve sonuç olarak sizin için ideal yazılımsal donanımların yer aldığı özel web site yazılımlarıdır.

Web yazılımları, verim odaklı çalışma stilinin iş performansına yansıması açısından çok etkili altyapılardır.

Yukarıda maddelemiş olduğumuz bütün web yazılım projeleri; şirket performansınızı ve niteliğini arttırarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan ve size özel oluşturulan yazılımlardır.

İstanbul Web yazılım İstanbul web kontrol paneli İstanbul web sitesi İstanbul crm yazılım İstanbul yazılım uzmanı İstanbul etkiletişimli web sitesi İstanbul web tabanlı program İstanbul online işlem cms crm kontrol paneli domain domain yaşı web sitesi özgün içerik güncel arama motoru güncel cari hesap e-ticaret altyapısı yazılım php mysql ajax jquery
bölgesi ziyaretçilerimiz, Web Atölyesi'nin mutlu müşterileri arasına katılmak için +90(532) 200 9852 veya info@webatolyesi.com.tr ile bize ulaşın, ihtiyacınıza uygun Kurumsal web sitesi, E-ticaret, E-tahsilat veya Crm çözümünü size sunalım

Bize Yazın

Merkez Ofis

Ziya Gökalp, Mall of İstanbul The Office Plaza, Kat 17 34490 Başakşehir/İstanbul