Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Web Atölyesi


Renta Çadır ve Tente

İstanbul

Devamlı gelişen ve kendini genişleten Otomotiv sektörünün  ihtiyaçlarını tedarik edebilme amacıyla kurulan şirketimiz.insanların araçlarına ait parçaları kolayca bulabilmesini,güvenli bir şekilde satın alabilmesini sağlayan Türkiye'nin en geniş parça arama motoru olan www.cikmaveyedekparcadunyasi.com'u kullanıcılarla buluşturduk.
çıkma ürün,orjinal parça,yan sanayi ürünlerini satıcıdan alıcıya ulaştırılmasında etkin bir rol oynayan çıkma ve yedek parça dünyası hem zamandan, hem ekonomik anlamada son kullanıcı için tasarruf sağlamakata,satıcılar içinse kolay ve anında ulaşılabilir parçaların satışında şirketlerinin cirosunu arttıran bir fonksiyon oluşturmaktadır.

Böylelikle hem alıcıyı hemde satıcıyı tatmin eden bir platfom oluşturarak,kaliteli hızlı ve güvenilir hizmet verme hedefi şifketimizin misyonunu oluşturmaktadır.
ayrıca bu hizmetin yanı sıra
Çekici Yol Yardım
Oto Tamir
Oto Expertiz
Oto Yıkama
Oto Modifiye
Kaporta Boya
Hizmetlerini de  yakında kullanıcılara sunarak,insanların araçlarıyla ilgili bütün ihtiyaçlarını sitemizden karşılayabileceği bir e-ticaret sitesi haline gelmeyi amaçlıyoruz.

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (850) 532 7008
Satış: +90 (212) 709 9788
Destek: +90 (545) 561 9207
Jooble:Türkiye iş ilanları

Bize Yazın

Ar-Ge

Yakuplu mah; Hürriyet Blv. Geçit Sk. Vera Plaza No:17/6 Kat:4 34524 Beylikdüzü / İstanbul