V3 Bilişim A.Ş


E-Ticaret Sitesinin Kritik Noktaları

Fonksiyonel bir E-ticaret sitesi açmak ve kurmak için zaman, emek ve para harcadınız. Beklediğiniz büyük gün nihayet geldi. Ancak, "Başla!" düğmesine basmadan önce tekrar düşünün - web siteniz yayına açılmak için tamamen hazır mı?

Bir web sitesini yayına açmak, bir takım farklı değişkenlerle uğraşırken stresli olabilir. Bir web sitesinin geliştirilmesi ve yayına sunulması sırasında sitedeki kırık bağlantılar, dilbilgisi / yazım hataları veya yükleme süresi vb. gibi birçok şeyi gözden kaçırmak çok kolaydır. İyi bir işlevsel web sitesi kolayca satışlarınızı sürdürebilir ve geliri arttırabilir. Ancak işlevsel olmayan bir web sitesi, müşterilerinizi uzaklaştırmak için bir sebep olabilir.

 

örünür, Özgün ve Kaliteli İçerik Önemlidir

Sitenizde çevrimiçi mağazanızı süsleyen harika bir düzen ve iyi grafikler olsa bile; sitenizin kaliteli içeriği yoksa, sitenize verdiğiniz tüm çaba israf olur. İçerik, başarılı bir e-ticaret mağazasının anahtarıdır. Hiçbir şey, dilbilgisi veya yazım hataları ile dolu bir mağaza sitesine sahip olmaktan daha amatör gözükmez. Bu nedenle; hataları, biçimlendirme sorunlarını, tutarsız metin boyutunu ve metin hizalamasını düzeltmek için; içeriği birkaç kez kontrol etmek çok önemlidir. Hiç kimse uzun metinleri okumayı sevmediği için ürün açıklamalarının çok uzun olmadığından emin olun. Büyük bir paragrafı daha küçük paragraflara bölmek önemlidir.

Sitenizin düzeninde, grafikleriniz ve beyaz alan arasında doğru bir oran kullanıcının web sitenizin içeriğine odaklanmasını kolaylaştırır. Çok fazla reklam, afiş, düğme, ürün resmi veya simge kolayca web sitenizi ağırlaştırabilir.

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (212) 982 7105
Satış: +90 (850) 532 7008
Destek: +90 (545) 561 9207
Jooble:Türkiye iş ilanları

Bize Yazın

V3 Bilişim Anonim Şirketi

Mall Of İstanbul The Office Kat:17 No:136 Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: 922118748000001